Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 187 mm |
| Længde | 2266 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Børstet |
| Farve | Klarhvid |
| Træarter | Ask |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Lux Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 4,0 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 55 |
Art.nr 151N8AAKG4KW220
ASK FLOW 226
Ask plank med hvid struktur og semitransparent bejdse, der balancerer lyse og mørke kontraster. Børstet overflade og ultramat lak fremhæver åretegningen og giver et roligt, naturligt plankeudtryk.
Planke
Mikrofaset 4-sider
Børstet
Ultra mat lak
2266 mm x 187 mm x 15 mm
Længde
Mængde
m²
stk
Total: 2.54 m²
1 pakke = 2.54m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 187 mm |
| Længde | 2266 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Børstet |
| Farve | Klarhvid |
| Træarter | Ask |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Lux Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 4,0 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 55 |