Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Nordic Classic Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 28 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |
Art.nr LTCLW2310-218
COCONINO CLICK 6 MM
Clickgulv med lyst, naturligt egetræsdesign blødgjort af transparent hvid bejdse. Synlige årer, knaster og revner giver et autentisk udtryk, forstærket af synkron prægning.
Planke
Mikrofaset 4-sider
Wood design
Integrated sound reduction
Synchronized embossing
Click SPC LVT
Flydende
1210 mm x 218 mm x 6 mm
398,75 kr./m²
Pris/emballage 841,36 kr. 841,36 kr.
inkl. moms
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Nordic Classic Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 28 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |