Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 102 mm |
| Længde | 457 mm |
| Tykkelse | 2.5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Dry Back Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning |
| Konstruktion | Dry Back LVT |
| Garanti | 30 år |
Art.nr LTDBW2310-102
COCONINO DRY BACK SILDEBEN 0.7 MM
Vinylgulv i træ-, sildebens- og stendesigns med 0,7 mm slidlag, 5-lags opbygning og keramisk overflade. Ekstremt slidstærkt, robust og modstandsdygtigt over for ridser og vand, velegnet til høj trafik og fri for ftalater.
Sildebensmønster
Mikrofaset 4-sider
Wood design
Dry Back LVT
Fuldlimning
457 mm x 102 mm x 2 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.78 m²
1 pakke = 2.78m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 10% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 102 mm |
| Længde | 457 mm |
| Tykkelse | 2.5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Dry Back Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning |
| Konstruktion | Dry Back LVT |
| Garanti | 30 år |