Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 151 mm |
| Længde | 2000 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Børstet |
| Farve | Klarhvid |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Element Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 61 |
Art.nr 151N5AEK0WKW200
EG BRIGHT 200
Hvid eg plank med pudderhvid finish, der fremhæver naturlige variationer. Børstet struktur og mat lak giver et lyst og klassisk udtryk.
Planke
Mikrofaset 4-sider
Børstet
Mat lak
2000 mm x 151 mm x 15 mm
Mængde
m²
stk
Total: 1.81 m²
1 pakke = 1.81m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 151 mm |
| Længde | 2000 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Børstet |
| Farve | Klarhvid |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Element Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 61 |