Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
Ny
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 121 mm |
| Længde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Faset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Collection | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Unifit X |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |
| LRV | 38 |
Art.nr LTCLRW5001L-121
EG CHAMOMILE SILDEBEN VENSTRE
Naturlige egetoner med en børstet overflade og ultramat finish skaber et varmt, moderne udtryk. Det klassiske sildebensmønster tilfører tidløs charme og elegance, og bringer lys og raffineret stil til ethvert rum.
Sildebensmønster
Faset 4-sider
Børstet
Ultra mat lak
593 mm x 121 mm x 10 mm
968,75 kr./m²
Pris/emballage 764,34 kr. 764,35 kr.
inkl. moms
Tile direction
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 121 mm |
| Længde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Faset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Collection | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Unifit X |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |
| LRV | 38 |