Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 198.5 mm |
| Længde | 2426 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Hollandsk mønster |
| Overfladebehandling | Lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Eg natur |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Collection | European Renaissance Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran lamel |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 34 |
Art.nr 153138EK50KW240
EG PALAZZO ROVERE
Lakeret eg i hollandsk mønster med naturlige farvevariationer og klassisk elegance. Inspireret af historiske gulvstile skaber det et eksklusivt og unikt udtryk med tidløs karakter.
Hollandsk mønster
Lak
2426 mm x 198 mm x 15 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.89 m²
1 pakke = 2.89m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 198.5 mm |
| Længde | 2426 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Hollandsk mønster |
| Overfladebehandling | Lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Eg natur |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Collection | European Renaissance Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran lamel |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 34 |