Ny
Art.nr LTCLRW5004L-121
EG SAGE SILDEBEN VENSTRE
Dybe jordnære brune nuancer og et tidløst sildebensmønster kendetegner dette gulv. Den ultramatte, børstede overflade tilføjer naturlig charme og varme, hvilket skaber en rolig og hyggelig stemning i enhver indretning.
Sildebensmønster
Faset 4-sider
Børstet
Ultra mat lak
593 mm x 121 mm x 10 mm
Tile direction
Mængde
m²
stk
Total: 0.789 m²
1 pakke = 0.789m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 10% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 121 mm |
| Længde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Faset 4-sider, Børstet |
| Farve | Kobber |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Collection | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Unifit X |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 121 mm |
| Længde | 593 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Faset 4-sider, Børstet |
| Farve | Kobber |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm (City) |
| Fakta | |
| Collection | Life Authentic Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Unifit X |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |