Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 120 mm |
| Længde | 600 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Olie |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Collection | Large Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning |
| Fuge | Not/Fer |
| Konstruktion | 2-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Birk krydsfiner |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 45 |
Art.nr 111PABEKFVKE600
EG HERRINGBONE AB CRÈME WHITE
Premium egetræsgulv i sildebensmønster med hvidolieret finish og diskrete farvevariationer. Børstet for tekstur, med mikrofasning på alle fire sider for at fremhæve det raffinerede mønster og den naturlige træstruktur.
Sildebensmønster
Børstet
Mikrofaset 4-sider
Olie
600 mm x 120 mm x 11 mm
1.343,75 kr./m²
Pris/emballage 3.096 kr. 3.096 kr.
inkl. moms
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 120 mm |
| Længde | 600 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Overfladebehandling | Olie |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Collection | Large Herringbone Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning |
| Fuge | Not/Fer |
| Konstruktion | 2-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Birk krydsfiner |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 45 |