Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 200 mm |
| Længde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Beyond Retro Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 39 |
Art.nr 153N6BEKN4KW240
FROSTED OAT STRIP
Frosted Oat Strip er inspireret af sensommerens høst dækket af frost. Den meget hvide og gennemsigtige pigmentering lader det rustikke træ forstærke det naturlige design suppleret med en ultramat finish.
3-stav
Børstet
Ultra mat lak
2423 mm x 200 mm x 15 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.91 m²
1 pakke = 2.91m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 200 mm |
| Længde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overfladebehandling | Ultramat lak |
| Forædling | Børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Collection | Beyond Retro Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5S |
| Konstruktion | 3-lags gulve |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kernemateriale | Fyrre/gran/al |
| Kan slibes | 2-3 ganger |
| LRV | 39 |