Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 241.3 mm |
| Længde | 1815 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, XXL Format, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 31 |
Art.nr LTCLW2504-241
ILLUSION CLICK PLANK 6 MM
Illusion Plank, et gulv der overgår alle forventninger. Dette gulv har en rig og dyb naturlig egfarve i gyldenbrune toner med et let rustikt trælook. Dette design skaber nemt en hyggelig og komfortabel atmosfære.
Planke
XXL format
Synchronized embossing
Integrated sound reduction
Wood design
Mikrofaset 4-sider
Click SPC LVT
Flydende
1815 mm x 241 mm x 6 mm
Mængde
m²
stk
Total: 1.752 m²
1 pakke = 1.752m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 241.3 mm |
| Længde | 1815 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, XXL Format, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 31 |