Art.nr LTCLW2505-241
INTENTION CLICK PLANK 6 MM
Intention plank har en varmere, mørkere tone i kontrast til den honningfarvede eg, der kendetegner designet. Naturlige elementer som knaster og revner fremhæver gulvets autentiske, let rustikke udseende, hvilket bidrager til en ægte og indbydende stemning.
Planke
XXL format
Synchronized embossing
Integrated sound reduction
Wood design
Mikrofaset 4-sider
Click SPC LVT
Flydende
1815 mm x 241 mm x 6 mm
Mængde
m²
stk
Total: 1.752 m²
1 pakke = 1.752m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 241.3 mm |
| Længde | 1815 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, XXL Format, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 20 |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 241.3 mm |
| Længde | 1815 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, XXL Format, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 20 |