Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 220 mm |
| Længde | 1829 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, XXL Format, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lysegrå |
| Fakta | |
| Collection | Impression Wood Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
Art.nr LTCLW2208-218
LAPONIA CLICK XXL 6 MM
Vinyl plank med stiv kerne og 5G kliksystem for høj stabilitet. Fås i træ- og stendesigns med IXPE-lyddæmpende bagside og keramisk overflade, der er slid-, ridse- og vandafvisende. Velegnet til bolig og offentlig brug samt fri for ftalater.
Planke
Mikrofaset 4-sider
Wood design
Integrated sound reduction
Synchronized embossing
XXL format
Click SPC LVT
Flydende
1829 mm x 220 mm x 6 mm
Mængde
m²
stk
Total: 1.61 m²
1 pakke = 1.61m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 220 mm |
| Længde | 1829 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, XXL Format, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lysegrå |
| Fakta | |
| Collection | Impression Wood Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |