Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 193 mm |
| Længde | 1225 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | 2-stav |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Collection | Life Essential Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5G |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |
| LRV | 32 |
Art.nr LTCLRW3002-193
LIGHT SUEDE 2-STAV
Indfarvet egetræ i blød lys ruskindsnuance med roligt udtryk og levende 2-stavs look. Få knaster og innovativ matlak, der reducerer genskin og beskytter mod dagligt slid.
2-stav
Mat lak
1225 mm x 193 mm x 7 mm
448,75 kr./m²
Pris/emballage 1.270,85 kr. 1.270,86 kr.
inkl. moms
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 193 mm |
| Længde | 1225 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | 2-stav |
| Overfladebehandling | Mat lak |
| Forædling | Ikke-børstet |
| Farve | Lys nyance |
| Træarter | Eg |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Collection | Life Essential Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Fuldlimning, Flydende |
| Fuge | Woodloc® 5G |
| Konstruktion | Træfinergulve |
| Garanti | 15 år |
| Kernemateriale | HDF |
| Kan slibes | Kan ikke genslibes |
| LRV | 32 |