Art.nr LTCLW2110-218
OULANKA CLICK 6 MM
Vinyl plank i lyse gule og brune nuancer inspireret af hvedemarker. Autentisk trædesign med realistiske knaster og revner giver et naturligt og levende udtryk med varm, harmonisk atmosfære.
Planke
Wood design
Integrated sound reduction
Mikrofaset 4-sider
Click SPC LVT
Flydende
1210 mm x 218 mm x 6 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.11 m²
1 pakke = 2.11m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Eg natur |
| Fakta | |
| Collection | Nature Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Eg natur |
| Fakta | |
| Collection | Nature Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |