Art.nr LTCLW2501-241
PERCEPTION CLICK PLANK 6 MM
Plank med lysegrå nuancer og blid variation, hvor den rolige træstruktur skaber et eksklusivt og harmonisk udtryk. Ideel som fundament for et minimalistisk og stilrent interiør.
Planke
XXL format
Synchronized embossing
Integrated sound reduction
Wood design
Mikrofaset 4-sider
Click SPC LVT
Flydende
1815 mm x 241 mm x 6 mm
Mængde
m²
stk
Total: 1.752 m²
1 pakke = 1.752m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 241.3 mm |
| Længde | 1815 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, XXL Format, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Klarhvid |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 38 |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 241.3 mm |
| Længde | 1815 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, XXL Format, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Klarhvid |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 38 |