Ny
Art.nr LTCLW2615-228
RABICANO CLICK
Gulv i varm, dyb brun nuance inspireret af rabicano-hestens karakteristiske pels. Skaber et elegant og indbydende udtryk med en sofistikeret, hyggelig atmosfære, ideel til eksklusive og stilfulde interiører.
Planke
Synchronized embossing
Integrated sound reduction
Wood design
Mikrofaset 4-sider
Click SPC LVT
Flydende
1220 mm x 228 mm x 5 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.5 m²
1 pakke = 2.5m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 228 mm |
| Længde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 20 |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 228 mm |
| Længde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 20 |