Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 300 mm |
| Længde | 600 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.3 mm |
| Design | |
| Design | Flise design |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Sten design, Integreret lydreducering |
| Farve | Mørk |
| Fakta | |
| Collection | Click 5 mm Stone Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 10 år |
Art.nr LTCLS3006-300-5
STEELE CLICK 5 MM
Vinyl plank med stiv kerne og 5G kliksystem for høj stabilitet. Fås i træ- og stendesigns med IXPE-lyddæmpende bagside og keramisk overflade, der er slid-, ridse- og vandafvisende. Velegnet til bolig og offentlig brug samt fri for ftalater.
Tile Design
Mikrofaset 4-sider
Stone design
Integrated sound reduction
Click SPC LVT
Flydende
600 mm x 300 mm x 5 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.16 m²
1 pakke = 2.16m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 300 mm |
| Længde | 600 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.3 mm |
| Design | |
| Design | Flise design |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Sten design, Integreret lydreducering |
| Farve | Mørk |
| Fakta | |
| Collection | Click 5 mm Stone Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 10 år |