Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Nordic Classic Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |
Art.nr LTCLW2306-218
TAKAYNA CLICK 6 MM
Vinyl plank i dybe jordfarver inspireret af rav og guld. Realistiske knaster og revner, fremhævet af synkron prægning, skaber et karakterfuldt og rustikt trælook med varm og hjemlig atmosfære.
Planke
Mikrofaset 4-sider
Wood design
Integrated sound reduction
Synchronized embossing
Click SPC LVT
Flydende
1210 mm x 218 mm x 6 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.11 m²
1 pakke = 2.11m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Nordic Classic Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |