Ny
Art.nr LTCLW2614-228
TOVERO CLICK
Plank med raffineret trædesign og synkroniseret prægning, der fremhæver hver naturlig åre for et realistisk udtryk. Blød greige nuance skaber et roligt, moderne og eksklusivt look.
Planke
Synchronized embossing
Integrated sound reduction
Wood design
Mikrofaset 4-sider
Click SPC LVT
Flydende
1220 mm x 228 mm x 5 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.5 m²
1 pakke = 2.5m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 228 mm |
| Længde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Mørkegrå |
| Fakta | |
| Collection | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 26 |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 228 mm |
| Længde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Mørkegrå |
| Fakta | |
| Collection | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (Max 27 ° C) |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 26 |