Du ser siden for handels partnere
- for at se denne side for forbrugere, Klik her
Art.nr LTCHW2503-103
VISION CLICK SILDEBEN 6 MM
Vision Sildeben har et rent udtryk og en kombination af beige toner, der skaber en rolig atmosfære. Hver planke er inspireret af vores historie, håndværk og innovation. Det smukke trælook skaber et gulv, der giver en varm og afslappet stemning.
Sildebensmønster
Mikrofaset 4-sider
Wood design
Integrated sound reduction
Synchronized embossing
Click SPC LVT
Flydende
590 mm x 103 mm x 6 mm
487,55 kr./m²
Pris/emballage 476,29 kr. 476,29 kr.
inkl. moms
For mere information og prøver, kontakt venligst vores projektledere.
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 103.3 mm |
| Længde | 590.5 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 31 |
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 103.3 mm |
| Længde | 590.5 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.7 mm |
| Design | |
| Design | Sildebensmønster |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Lys nyance |
| Fakta | |
| Collection | Sensation Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Uniclic® |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
| LRV | 31 |