Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Lysegrå |
| Fakta | |
| Collection | Breeze Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |
Art.nr LTCLW2007-218
WENTWOOD CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Wentwood clickgulv er inspireret af dybt mørkt drivtømmer, med variationer af gråt og brunt. Et design med rolige træfibre som giver gulvet et strejf af luksus til moderne og traditionelle interiører.
Planke
Mikrofaset 4-sider
Wood design
Integrated sound reduction
Click SPC LVT
Flydende
1210 mm x 218 mm x 6 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.11 m²
1 pakke = 2.11m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Lysegrå |
| Fakta | |
| Collection | Breeze Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år |