Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 172 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.3 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Lysegrå |
| Fakta | |
| Collection | Click 5 mm Wood Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 10 år |
Art.nr LTCLW2004-172
WHINFELL CLICK 5 MM
Vinyl plank med stiv kerne og 5G kliksystem for høj stabilitet. Fås i træ- og stendesigns med IXPE-lyddæmpende bagside og keramisk overflade, der er slid-, ridse- og vandafvisende. Velegnet til bolig og offentlig brug samt fri for ftalater.
Planke
Integrated sound reduction
Wood design
Mikrofaset 4-sider
Click SPC LVT
Flydende
1210 mm x 172 mm x 5 mm
Mængde
m²
stk
Total: 2.08 m²
1 pakke = 2.08m²
StockStatusFutureAvailability
Kährs og installatører anbefaler at beregne yderligere 5% i forhold til det nødvendige M² på grund af skæreaffald
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 172 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.3 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering |
| Farve | Lysegrå |
| Fakta | |
| Collection | Click 5 mm Wood Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 10 år |