Katselet ammattilaisille tarkoitettua sivua
– nähdäksesi kuluttajille tarkoitetun sivun,klikkaa tästä
44 %
Tuotenro. LTCLRW3008-150
Faded Black 1S Wide
1-sauvainen leveä tammilankku kivipestyssä harmaanmustassa sävyssä, lämpimin vivahtein. Luonnollinen oksaisuus, reunaviisteet ja mattalakka.
Lankku
Mikroviisteet neljällä sivulla
Mattalakattu
1810 mm x 150 mm x 7 mm
22,50 € /m²
49,90 € /m²
Hinta/Pakkaus 73,16 € 162,57 €
sis. alv
Tuotteen ostamiseksi ota yhteyttä myyntitiimiimme saadaksesi apua.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 150 mm |
| Pituus | 1810 mm |
| Paksuus | 7 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Mattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjaamaton |
| Väri | Lämmin harmaa |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Essential Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |
| LRV | 14 |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 150 mm |
| Pituus | 1810 mm |
| Paksuus | 7 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Mattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjaamaton |
| Väri | Lämmin harmaa |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Essential Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |
| LRV | 14 |