Tuotenro. LTCLW2405-228
MARRONE CLICK 5 MM
Kährs Luxury Tiles Marrone -vinyylilankussa on samettisen lämmin ruskea sävy. Vivahteikas puusyykuvio, värisävynvaihtelu ja oksankohdat luovat aidon puulattian tunnelmaa.
Lankku
Mikroviisteet neljällä sivulla
Puukuosi
Integroitu askeläänieriste
Kohdistettu martiointi
Click LVT
Uiva asennus
1220 mm x 228 mm x 5 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.5 m²
1 pakkaus = 2.5m²
StockStatusFutureAvailability
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 228 mm |
| Pituus | 1220 mm |
| Paksuus | 5 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi, Integroitu äänenvaimennus, Kohdistettu martiointi |
| Väri | Kuparinruskea |
| Faktat | |
| Mallisto | Ranch Collection |
| Lattialämmitys | Kyllä (enintään 27 ° C) |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Uniclic® |
| Rakenne | Vinyylilankku Click |
| Takuu | 25 vuotta |
| LRV | 17 |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 228 mm |
| Pituus | 1220 mm |
| Paksuus | 5 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi, Integroitu äänenvaimennus, Kohdistettu martiointi |
| Väri | Kuparinruskea |
| Faktat | |
| Mallisto | Ranch Collection |
| Lattialämmitys | Kyllä (enintään 27 ° C) |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Uniclic® |
| Rakenne | Vinyylilankku Click |
| Takuu | 25 vuotta |
| LRV | 17 |