Tuotenro. LTCLRW4101-193
PÄHKINÄ CORIANDER PLANK
Elegantti 1-sauvainen kovapuulattia, pintakerros pähkinäpuuta. Ultramattalakattu pinta on kauniin heijastelematon.
Lankku
Mikroviisteet neljällä sivulla
Harjattu
Ultramattalakattu
1980 mm x 193 mm x 10 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.675 m²
1 pakkaus = 2.675m²
StockStatus
250+ m² varastossa
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 193 mm |
| Pituus | 1980 mm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Ultramattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjattu |
| Väri | Kuparinruskea |
| Puulaji | Pähkinä |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Authentic Plank Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 193 mm |
| Pituus | 1980 mm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Ultramattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjattu |
| Väri | Kuparinruskea |
| Puulaji | Pähkinä |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Authentic Plank Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |