Tuotenro. 10618157
QUARTZ TEMA 8157 BLUE 24 X 24
Minimalistinen ilme, moderni lastukuvio ja monipuolinen väripaletti. Laattakoot 12" × 12" ja 24" × 24" mahdollistavat hienostuneiden, nykyaikaisten tilojen suunnittelun.
Terveydenhuollon tilat
Koulut
Palvelutalot
Päiväkodit
Toimistot
Hotellit ja ravintolat
Kvartsivinyylilaatta
Laatta
Laatan koko
Tuotteen ostamiseksi ota yhteyttä myyntitiimiimme saadaksesi apua.
Tuotetiedot
| Faktat | |
| Käyttökohde | Terveydenhuollon tilat, Koulut, Palvelutalot, Päiväkodit, Toimistot, Hotellit ja ravintolat, Shopfitting |
| Väri | Sininen |
| Format | Laatat |
| Takuu | 15 vuotta |
| NCS Color | NCS 5024-R81B |
| LRV | 15.4 |
| LRV-arvo | 11-20 |
| General | |
| Mallisto | Quartz Tema Collection |
| Tuotetyyppi | Kvartsivinyylilaatat |
| Mitat | |
| Pituus | 609.6 mm |
| Leveys | 609.6 mm |
| Paksuus | 2 mm |
Tuotetiedot
| Faktat | |
| Käyttökohde | Terveydenhuollon tilat, Koulut, Palvelutalot, Päiväkodit, Toimistot, Hotellit ja ravintolat, Shopfitting |
| Väri | Sininen |
| Format | Laatat |
| Takuu | 15 vuotta |
| NCS Color | NCS 5024-R81B |
| LRV | 15.4 |
| LRV-arvo | 11-20 |
| General | |
| Mallisto | Quartz Tema Collection |
| Tuotetyyppi | Kvartsivinyylilaatat |
| Mitat | |
| Pituus | 609.6 mm |
| Leveys | 609.6 mm |
| Paksuus | 2 mm |