Uusi
Tuotenro. LTCLW2615-228
RABICANO 5G CLICK
Elegantti sävy tummine vivahteineen luo lämpimän, kutsuvan ilmeen. Kohdistettu martiointi seuraa puunsyykuviota ja oksia aidon puutuntuman luomiseksi. Leveä lankku antaa tyylikkään, ajattoman taustan sisustukselle.
Lankku
Kohdistettu martiointi
Integroitu askeläänieriste
Puukuosi
Mikroviisteet neljällä sivulla
Click LVT
Uiva asennus
1220 mm x 228 mm x 5 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.5 m²
1 pakkaus = 2.5m²
StockStatusFutureAvailability
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 228 mm |
| Pituus | 1220 mm |
| Paksuus | 5 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi, Integroitu äänenvaimennus, Kohdistettu martiointi |
| Väri | Kuparinruskea |
| Faktat | |
| Mallisto | Hacienda Collection |
| Lattialämmitys | Kyllä (enintään 27 ° C) |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Click5G |
| Rakenne | Vinyylilankku Click |
| Takuu | 25 vuotta |
| LRV | 20 |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 228 mm |
| Pituus | 1220 mm |
| Paksuus | 5 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi, Integroitu äänenvaimennus, Kohdistettu martiointi |
| Väri | Kuparinruskea |
| Faktat | |
| Mallisto | Hacienda Collection |
| Lattialämmitys | Kyllä (enintään 27 ° C) |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Click5G |
| Rakenne | Vinyylilankku Click |
| Takuu | 25 vuotta |
| LRV | 20 |