Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Pituus | 2423 mm |
| Paksuus | 15 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 3-sauvainen |
| Pintakäsittely | Mattalakka |
| Ominaisuudet | Harjaamaton |
| Väri | Lämmin vaalea |
| Puulaji | Saarni |
| Lajitelma | Variation |
| Faktat | |
| Mallisto | Sand Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5S |
| Rakenne | Parketti kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 30 vuotta |
| Brinell value | 4,0 |
| Keskikerroksen materiaali | Mänty/kuusilamelli |
| Hiottavissa | 2-3 kertaa |
| LRV | 58 |
Tuotenro. 153N18AK0VKW240
SAARNI SKAGEN
3-sauvaisessa Saarni Skagenissa näkyy saarnen luonnollinen vaalean pintapuun ja tumman sydänpuun voimakas värivaihtelu, jota vaalea pigmentti pehmentää.Voi esiintyä pieniä oksia. Mattalakattu.15 mm.
3-sauvainen
Mattalakattu
2423 mm x 200 mm x 15 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.91 m²
1 pakkaus = 2.91m²
StockStatusFutureAvailability
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Pituus | 2423 mm |
| Paksuus | 15 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 3-sauvainen |
| Pintakäsittely | Mattalakka |
| Ominaisuudet | Harjaamaton |
| Väri | Lämmin vaalea |
| Puulaji | Saarni |
| Lajitelma | Variation |
| Faktat | |
| Mallisto | Sand Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5S |
| Rakenne | Parketti kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 30 vuotta |
| Brinell value | 4,0 |
| Keskikerroksen materiaali | Mänty/kuusilamelli |
| Hiottavissa | 2-3 kertaa |
| LRV | 58 |