Tuotenro. LTCLW2109-218
SAXON CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Saxon -vinyylilankussa on täyteläisen vivahteikas tummanruskea sävymaailma ja autenttinen puulattian design. Hienovaraista ilmeikkyyttä luo luonnollisen kaunis puunsyykuvio ja oksankohdat.
Lankku
Mikroviisteet neljällä sivulla
Puukuosi
Integroitu askeläänieriste
Click LVT
Uiva asennus
1210 mm x 218 mm x 6 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.11 m²
1 pakkaus = 2.11m²
StockStatusFutureAvailability
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 218 mm |
| Pituus | 1210 mm |
| Paksuus | 6 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi, Integroitu äänenvaimennus |
| Väri | Tumma |
| Faktat | |
| Mallisto | Nature Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Click5G |
| Rakenne | Vinyylilankku Click |
| Takuu | 30 vuotta |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 218 mm |
| Pituus | 1210 mm |
| Paksuus | 6 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi, Integroitu äänenvaimennus |
| Väri | Tumma |
| Faktat | |
| Mallisto | Nature Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Click5G |
| Rakenne | Vinyylilankku Click |
| Takuu | 30 vuotta |