Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 218 mm |
| Pituus | 1210 mm |
| Paksuus | 6 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi, Integroitu äänenvaimennus |
| Väri | Lämmin harmaa |
| Faktat | |
| Mallisto | Breeze Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Click5G |
| Rakenne | Vinyylilankku Click |
| Takuu | 30 years residential/15 years commercial |
| LRV | 35 |
Tuotenro. LTCLW2127-218
SNOWDONIA CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Snowdonia -vinyylilankun sävymaailma heijastelee lumipeitteisten vuorenhuippujen vaaleasta tummempaan vaihtelevaa valoisuutta. Luonnon jylhän kauneuden inspiroima leveälankkuinen lattia, joka luo levollisen tunnelman ja tuo sisustukseen ajatonta tyyliä.
Lankku
Mikroviisteet neljällä sivulla
Puukuosi
Integroitu askeläänieriste
Click LVT
Uiva asennus
1210 mm x 218 mm x 6 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.11 m²
1 pakkaus = 2.11m²
StockStatus
Yli 1000 m² varastossa
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 218 mm |
| Pituus | 1210 mm |
| Paksuus | 6 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi, Integroitu äänenvaimennus |
| Väri | Lämmin harmaa |
| Faktat | |
| Mallisto | Breeze Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Click5G |
| Rakenne | Vinyylilankku Click |
| Takuu | 30 years residential/15 years commercial |
| LRV | 35 |