Tuotenro. LTCLRW4006-193
TAMMI CELERY PLANK
Tyylikäs 1-sauvainen kovapuulattia. Vaalea sävy luo tilan tuntua. Harjattu pinta korostaa puunsyykuviota. Heijastelematon ultramattalakka.
Lankku
Mikroviisteet neljällä sivulla
Harjattu
Ultramattalakattu
1980 mm x 193 mm x 10 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.675 m²
1 pakkaus = 2.675m²
StockStatus
Tilapäisesti loppu varastosta, odotetaan olevan taas varastossa 28. toukokuuta
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 193 mm |
| Pituus | 1980 mm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Ultramattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjattu |
| Väri | Vaalea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Authentic Plank Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |
| LRV | 38 |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 193 mm |
| Pituus | 1980 mm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Ultramattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjattu |
| Väri | Vaalea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Authentic Plank Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |
| LRV | 38 |