Katselet ammattilaisille tarkoitettua sivua
– nähdäksesi kuluttajille tarkoitetun sivun,klikkaa tästä
Tuotenro. 133NCDEKB9KW240
TAMMI ORE
Syvän ruskea 3-sauvainen tammi, jossa luonnollinen sävyvaihtelu vaaleasta tummaan. Mattalakattu heijastelematon pinta luo ajattoman, lämpimän tunnelman.
3-sauvainen
Mattalakattu
2423 mm x 200 mm x 13 mm
49,90 €/m²
Hinta/Pakkaus 169,66 € 169,66 €
sis. alv
Tuotteen ostamiseksi ota yhteyttä myyntitiimiimme saadaksesi apua.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Pituus | 2423 mm |
| Paksuus | 13 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 2.6 mm |
| Design | |
| Design | 3-sauvainen |
| Pintakäsittely | Mattalakka |
| Ominaisuudet | Harjaamaton |
| Väri | Kuparinruskea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Lively |
| Faktat | |
| Mallisto | Duramen Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Parketti kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 20 vuotta |
| Kovuus (Brinell-arvo) | 3,7 |
| Keskikerroksen materiaali | Mänty/kuusi/leppä |
| Hiottavissa | 2-3 kertaa |
| LRV | 26 |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Pituus | 2423 mm |
| Paksuus | 13 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 2.6 mm |
| Design | |
| Design | 3-sauvainen |
| Pintakäsittely | Mattalakka |
| Ominaisuudet | Harjaamaton |
| Väri | Kuparinruskea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Lively |
| Faktat | |
| Mallisto | Duramen Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Parketti kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 20 vuotta |
| Kovuus (Brinell-arvo) | 3,7 |
| Keskikerroksen materiaali | Mänty/kuusi/leppä |
| Hiottavissa | 2-3 kertaa |
| LRV | 26 |