Tuotenro. 151N8AEKB4KW240
TAMMI SKY
Ajattoman kaunis leveälankkuinen tammiparketti. Tunnelmallinen vaalea sävy. Harjauskäsittely korostaa puunsyykuviota. Heijastelematon ultramattapinta. Mikroviisteet laudan kaikilla sivuilla.
Lankku
Mikroviisteet neljällä sivulla
Harjattu
Ultramattalakattu
2420 mm x 187 mm x 15 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.72 m²
1 pakkaus = 2.72m²
StockStatusFutureAvailability
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 187 mm |
| Pituus | 2420 mm |
| Paksuus | 15 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Ultramattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjattu |
| Väri | Vaalea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Lively |
| Faktat | |
| Mallisto | Lux Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5S |
| Rakenne | Parketti kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 30 vuotta |
| Kovuus (Brinell-arvo) | 3,7 |
| Keskikerroksen materiaali | Mänty/kuusi/leppä |
| Hiottavissa | 2-3 kertaa |
| LRV | 44 |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 187 mm |
| Pituus | 2420 mm |
| Paksuus | 15 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Ultramattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjattu |
| Väri | Vaalea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Lively |
| Faktat | |
| Mallisto | Lux Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5S |
| Rakenne | Parketti kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 30 vuotta |
| Kovuus (Brinell-arvo) | 3,7 |
| Keskikerroksen materiaali | Mänty/kuusi/leppä |
| Hiottavissa | 2-3 kertaa |
| LRV | 44 |