Tuotenro. 151YDDEKFRKW195
Sparuto
Sparuto on erittäin rustiikkinen lattia, jossa on oksia ja halkeamia, joiden ansiosta lattia on erittäin vanhan näköinen. Lattiassa on 0 - 2 perhosen muotoista puukoristetta epäsäännöllisesti sijoittuneina. Savukäsittely antaa syvänruskean sävyn.
Lankku
Viisteet neljällä sivulla
Harjattu
Savukäsitelty
Veistetty pinta
Puutapit
Öljytty
1900 mm x 190 mm x 15 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 2.17 m²
1 pakkaus = 2.17m²
StockStatusFutureAvailability
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 190 mm |
| Pituus | 1900 mm |
| Paksuus | 15 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Öljy |
| Ominaisuudet | Viisteet neljällä sivulla, Savukäsitelty, Puutapit, Veistetty pinta, Harjattu |
| Väri | Ruskea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Expressive |
| Faktat | |
| Mallisto | Da Capo Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Parketti kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 30 vuotta |
| Kovuus (Brinell-arvo) | 3,7 |
| Keskikerroksen materiaali | Mänty/kuusilamelli |
| Hiottavissa | 2-3 kertaa |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 190 mm |
| Pituus | 1900 mm |
| Paksuus | 15 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Öljy |
| Ominaisuudet | Viisteet neljällä sivulla, Savukäsitelty, Puutapit, Veistetty pinta, Harjattu |
| Väri | Ruskea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Expressive |
| Faktat | |
| Mallisto | Da Capo Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Parketti kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 30 vuotta |
| Kovuus (Brinell-arvo) | 3,7 |
| Keskikerroksen materiaali | Mänty/kuusilamelli |
| Hiottavissa | 2-3 kertaa |