Tuotenro. LTCLRW3004-118
Whole Grain 1S Narrow
1-sauvainen kapea tammilattia kevyen vaaleana, häivähdyksiä kypsästä viljasta. Luonnollinen oksaisuus; reunaviisteet ja heijastelematon mattalakka.
Lankku
Mikroviisteet neljällä sivulla
Mattalakattu
1225 mm x 118 mm x 7 mm
Määrä
m²
Pkt
Yhteensä: 1.74 m²
1 pakkaus = 1.74m²
StockStatusFutureAvailability
Suosittelemme tilaamaan +5 % ylimääräistä (m2) mahdollisen asennushukan varalle.
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 118 mm |
| Pituus | 1225 mm |
| Paksuus | 7 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Mattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjaamaton |
| Väri | Lämmin vaalea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Essential Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |
| LRV | 37 |
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 118 mm |
| Pituus | 1225 mm |
| Paksuus | 7 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Mattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjaamaton |
| Väri | Lämmin vaalea |
| Puulaji | Tammi |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Essential Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |
| LRV | 37 |