Tuotenro. 710518
KÄHRS CLEANER 1,0 L
Kährs Cleaner 1,0 l
Etsi jälleenmyyjä
Suosittelemme tutustumista lattioihimme Kährs-jälleenmyyjän luona. Esillä olevien mallien määrä vaihtelee jälleenmyyjittäin. Huomioitava, että pienessä mallipalassa ei voida tuoda esiin kaikkea lattian ulkonäön vaihtelua.
Tuotetiedot
| Pakkauksen mitat | |
| Leveys | 80 mm |
| Pituus | 80 mm |
| Volume | 1 l |
| Korkeus | 260 mm |
| Faktat | |
| Mallisto | Hoito- ja puhdistustuotteet |
| Lisävarusteen alatyyppi | Cleaning |
| Lisävarusteen tyyppi | Hoito ja ylläpito |
| How to use | Make sure that the surface is free from any dirt or debris that may scratch the surface, by vacuum cleaning or dry mopping. Dissolve the Cleaner in lukewarm water according to dosage information below. Note: Never pour water onto wood floors. Use a cloth wetted with water and squeezed dry. Only dampen the floor slightly. The film of water left by the floor cloth must dry within a minute. Dosage: - Lacquered floors: 1 dl/10 l water (1:100) - Oiled floors: 2 dl/10 l water (1:50) |
| Ainesosat | Water, blend of surfactants, Glutamic acid, N,N-diacetic acid, tetra sodium salt |