Tuotenro. LTCLRW4101-193
PÄHKINÄ CORIANDER PLANK
Pähkinä Coriander Plank on Kährs Life Authentic -malliston arvokkuutta huokuva 1-sauvainen kovapuulattia. Elegantti ruskean sävy tuo tilaan lämpöä ja kutsuvaa tunnelmaa. Pähkinäpuulle ominainen, eläväinen syykuvio tekee jokaisesta lankusta ainutlaatuisen ja korostaa lattian luonnollista kauneutta. Ultramattalakkaus luo hillityn heijastelemattoman pinnan.
Etsi jälleenmyyjä
Suosittelemme tutustumista lattioihimme Kährs-jälleenmyyjän luona. Esillä olevien mallien määrä vaihtelee jälleenmyyjittäin. Huomioitava, että pienessä mallipalassa ei voida tuoda esiin kaikkea lattian ulkonäön vaihtelua.
Pikavalinnat
Tuotekuvaus
Pähkinä Coriander Plank on Kährs Life Authentic -malliston arvokkuutta huokuva 1-sauvainen kovapuulattia. Elegantti ruskean sävy tuo tilaan lämpöä ja kutsuvaa tunnelmaa. Pähkinäpuulle ominainen, eläväinen syykuvio tekee jokaisesta lankusta ainutlaatuisen ja korostaa lattian luonnollista kauneutta. Ultramattalakkaus luo hillityn heijastelemattoman pinnan.
Keskeiset ominaisuudet
Tyylikäs lankku
Sopii lattialämmitykseen
Aitoa puuta
- HOITO JA YLLÄPITOHelppohoitoinenYlläpitokäsittelyjä
- AURINGONVALON VAIKUTUSLähes muuttumatonSävy muuttuu ajan myötä
- YLEISILMERauhallinenEloisa
- PINTAUltramattaSilkinhimmeä
- ASENNUSHelppo asentaa itseSuositellaan ammattiasentajaa
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 193 mm |
| Pituus | 1980 mm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pintakerroksen paksuus | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Pintakäsittely | Ultramattalakka |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Harjattu |
| Väri | Kuparinruskea |
| Puulaji | Pähkinä |
| Lajitelma | Calm |
| Faktat | |
| Mallisto | Life Authentic Plank Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Alustaan liimaus, Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Woodloc® 5G |
| Rakenne | Kovapuulattia kolmikerrosrakenne |
| Takuu | 15 vuotta |
| Keskikerroksen materiaali | HDF |
| Hiottavissa | Ei hiottavissa |

Kährs Floor Planner
Kokeile miltä lattia näyttää
Kokeile miltä PÄHKINÄ CORIANDER PLANK näyttää erilaissa huonetiloissa. Kährs Floor Planner -ohjelma näyttää visuaalisesti, kuinka lattia vaikuttaa tilan ilmeeseen ja muuttaa sen aivan uudenlaiseksi. Lataa ohjelmaan oma interiöörikuva ja kokeile erilaisia lattioita. Ohjelmassa on myös valmiita interiöörikuvia, joiden avulla voit visualisoida lattian vaikutusta huoneen tunnelmaan. Kährs Floor Planner -ohjelman avulla lattian valinta helppoa ja inspiroivaa.