Tuotenro. LTAWAW1115
SERENGETI CLA 200
Aware Serengeti -lattia huokuu Serengetin kansallispuiston äärettömien savannien lämpimiä ruskeita sävyjä. Luonnollisen kaunis puulattian design oksineen ja puunsyykuvioineen luo viihtyisän kodikkaan tunnelman.
Etsi jälleenmyyjä
Suosittelemme tutustumista lattioihimme Kährs-jälleenmyyjän luona. Esillä olevien mallien määrä vaihtelee jälleenmyyjittäin. Huomioitava, että pienessä mallipalassa ei voida tuoda esiin kaikkea lattian ulkonäön vaihtelua.
Pikavalinnat
Tuotekuvaus
Aware Serengeti -lattia huokuu Serengetin kansallispuiston äärettömien savannien lämpimiä ruskeita sävyjä. Luonnollisen kaunis puulattian design oksineen ja puunsyykuvioineen luo viihtyisän kodikkaan tunnelman.
Keskeiset ominaisuudet
Luonnollisen kaunis puulattian ilme
Sopii lattialämmitykseen
Vedenkestävä
- HOITO JA YLLÄPITOHelppohoitoinenYlläpitokäsittelyjä
- AURINGONVALON VAIKUTUSLähes muuttumatonSävy muuttuu ajan myötä
- ASENNUSHelppo asentaa itseSuositellaan ammattiasentajaa
Tuotetiedot
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Pituus | 1815 mm |
| Paksuus | 9 mm |
| Design | |
| Design | Lankku |
| Ominaisuudet | Mikroviisteet neljällä sivulla, Puukuosi |
| Väri | Tammen sävyt |
| Faktat | |
| Mallisto | Aware Collection |
| Lattialämmitys | Joo |
| Asennusmenetelmät | Uiva asennus |
| Ponttiliitos | Uniclic® |
| Rakenne | Biopohjainen hybridilattia |
| Takuu | 30 years residential/15 years commercial |

Kährs Floor Planner
Kokeile miltä lattia näyttää
Kokeile miltä SERENGETI CLA 200 näyttää erilaissa huonetiloissa. Kährs Floor Planner -ohjelma näyttää visuaalisesti, kuinka lattia vaikuttaa tilan ilmeeseen ja muuttaa sen aivan uudenlaiseksi. Lataa ohjelmaan oma interiöörikuva ja kokeile erilaisia lattioita. Ohjelmassa on myös valmiita interiöörikuvia, joiden avulla voit visualisoida lattian vaikutusta huoneen tunnelmaan. Kährs Floor Planner -ohjelman avulla lattian valinta helppoa ja inspiroivaa.