Du ser på siden for handelspartnere.
- for å vise denne siden til våre handelspartnere, Klikk her
Varenr. LTCLRW3001-118
NOBB: 57807994
COCONUT CREAM NARROW
Eikeplank med melkeaktig, kremhvit transparent tone inspirert av sandstrender. Jevn sortering med få kvister, mikrofas på alle sider og matt lakk gir et rolig og elegant uttrykk.
Planke
Mikrofaset 4 sider
Matt lakk
1225 mm x 118 mm x 7 mm
687,50 kr/m²
Pris pr pakke 1 196,25 kr 1 196,25 kr
inkl. mva.
For mer informasjon og prøver, vennligst kontakt våre prosjektledere.
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 118 mm |
| Lengde | 1225 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Ikke-børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Life Essential Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5G |
| Konstruksjon | Finérgulv |
| Garanti | 15 år |
| Kjernemateriale | HDF |
| Kan slipes | Kan ikke slipes |
| LRV | 51 |
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 118 mm |
| Lengde | 1225 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Ikke-børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Life Essential Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5G |
| Konstruksjon | Finérgulv |
| Garanti | 15 år |
| Kjernemateriale | HDF |
| Kan slipes | Kan ikke slipes |
| LRV | 51 |