Du ser på siden for handelspartnere.
- for å vise denne siden til våre handelspartnere, Klikk her
Varenr. 151N9EEKH0KW240
NOBB: 57980118
EIK NEWINGTON
Eik Newington er et hvitpigmentert, matt lakkert 1-stavs plankegulv, rustikt med all eikens naturlige fargevariasjon. Kan inneholde store kvister, utbedrede kvister og sprekker. Mikrofaset på alle kanter.
Planke
Mikrofaset 4 sider
Børstet
Matt lakk
2420 mm x 187 mm x 15 mm
1 737,50 kr/m²
Pris pr pakke 4 726 kr 4 726 kr
inkl. mva.
For mer informasjon og prøver, vennligst kontakt våre prosjektledere.
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Sand Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 43 |
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Sand Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 43 |