Varenr. 151N8AEKP1KW240
NOBB: 50673064
EIK NOUVEAU BLONDE 242
Eikeplank med hvitpigmentert matt overflate. Naturlige fargevariasjoner, kvister og mikrofas gir et lyst nordisk uttrykk.
Planke
Børstet
Mikrofaset 4 sider
Matt lakk
2420 mm x 187 mm x 15 mm
Tall
m²
Pakke
Total: 2.72 m²
1 pakke = 2.72m²
StockStatusFutureAvailability
Det anbefales å beregne ca 5 % ekstra pga kapp
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Classic Nouveau Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 54 |
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Classic Nouveau Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 54 |