Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 200 mm |
| Lengde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overflatebehandling | Ultra matt lakk |
| Bearbetning | Børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Lumen Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Furu/Gran/Or |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 27 |
Varenr. 153N3BEKD4KW240
NOBB: 51901284
EIK TWILIGHT
3-stavs eikegulv med varme jordtoner kombinert med steingrå nyanser. Børstet overflate og ultramatt lakk fremhever treets naturlige karakter og gir et rolig uttrykk.
3-stav
Børstet
Ultra matt lakk
2423 mm x 200 mm x 15 mm
Tall
m²
Pakke
Total: 2.91 m²
1 pakke = 2.91m²
StockStatusFutureAvailability
Det anbefales å beregne ca 5 % ekstra pga kapp
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 200 mm |
| Lengde | 2423 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overflatebehandling | Ultra matt lakk |
| Bearbetning | Børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Variation |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Lumen Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Hardhet (Brinellverdi) | 3,7 |
| Kjernemateriale | Furu/Gran/Or |
| Kan slipes | 3-4 ganger |
| LRV | 27 |