Du ser på siden for handelspartnere.
- for å vise denne siden til våre handelspartnere, Klikk her
Varenr. LTCLRW3002-193
NOBB: 57808815
LIGHT SUEDE 2-STRIP
2-plank eik med fløyelsmyk, semsket-inspirert pigmentering. Jevn sortering med få kvister gir et livlig, men rolig uttrykk, mens matt lakk reduserer gjenskinn og beskytter overflaten.
2-stav
Matt lakk
1225 mm x 193 mm x 7 mm
637,50 kr/m²
Pris pr pakke 1 805,40 kr 1 805,40 kr
inkl. mva.
For mer informasjon og prøver, vennligst kontakt våre prosjektledere.
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 193 mm |
| Lengde | 1225 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | 2-stav |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Ikke-børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Life Essential Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5G |
| Konstruksjon | Finérgulv |
| Garanti | 15 år |
| Kjernemateriale | HDF |
| Kan slipes | Kan ikke slipes |
| LRV | 32 |
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 193 mm |
| Lengde | 1225 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.6 mm |
| Design | |
| Design | 2-stav |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Ikke-børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Calm |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Life Essential Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5G |
| Konstruksjon | Finérgulv |
| Garanti | 15 år |
| Kjernemateriale | HDF |
| Kan slipes | Kan ikke slipes |
| LRV | 32 |