Varenr. 10618329
NOBB:
QUARTZ MOSAIC 8329 AMBER YELLOW 24 X 24
Allsidige fliser i klassiske og livlige design som gir karakter. To formater, 304,8 x 304,8 mm og 609,6 x 609,6 mm, lar deg leke med skala og farge for ønsket uttrykk.
Tile
Flisstørrelse
For mer informasjon og prøver, vennligst kontakt våre prosjektledere.
Produktfakta
| Fakta | |
| Bruksområde | Helse, Utdanning, Omsorgsbolig, Barnehage, Kontor, Hospitality, Shopfitting |
| Farge | Gul |
| Garanti | 15 år |
| NCS Color | NCS 2038-Y04R |
| LRV | 47.2 |
| LRV range | 41-50 |
| General | |
| Produkttype | Homogeneous quartz vinyl tiles |
| Kolleksjon | Quartz Mosaic Collection |
| Dimensjoner | |
| Bredde | 609.6 mm |
| Lengde | 609.6 mm |
| Tykkelse | 2 mm |
| Flisstørrelse | 24" X 24" |
Produktfakta
| Fakta | |
| Bruksområde | Helse, Utdanning, Omsorgsbolig, Barnehage, Kontor, Hospitality, Shopfitting |
| Farge | Gul |
| Garanti | 15 år |
| NCS Color | NCS 2038-Y04R |
| LRV | 47.2 |
| LRV range | 41-50 |
| General | |
| Produkttype | Homogeneous quartz vinyl tiles |
| Kolleksjon | Quartz Mosaic Collection |
| Dimensjoner | |
| Bredde | 609.6 mm |
| Lengde | 609.6 mm |
| Tykkelse | 2 mm |
| Flisstørrelse | 24" X 24" |