Varenr. 151NDSEK01KW240
NOBB: 48653776
EIK ASPELAND
Tidens tand med lyse farger inspirert av mel og brød - Eik Aspeland er et veldig rustikt 1-stavs plankegulv med store kvister og sprekker som gir gulvet et gammelt utseende. Overflatebehandlet med en hvitpigmentert olje. Kraftig børstet, håndskrapet, sagmerker for den unike overflaten og med fasede kanter. 15mm. Skal installasjonsoljes med Kährs Satin Oil Matt rett etter legging.
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Tidens tand med lyse farger inspirert av mel og brød - Eik Aspeland er et veldig rustikt 1-stavs plankegulv med store kvister og sprekker som gir gulvet et gammelt utseende. Overflatebehandlet med en hvitpigmentert olje. Kraftig børstet, håndskrapet, sagmerker for den unike overflaten og med fasede kanter. 15mm. Skal installasjonsoljes med Kährs Satin Oil Matt rett etter legging.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Olje |
| Bearbetning | Faset 4 sider, Sagmerker, Håndskrapet, Børstet |
| Farge | Varm lys tone |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Expressive |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Småland Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK ASPELAND i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.