Varenr. 151NCSEK04KW240
NOBB: 48653742
EIK YDRE
Tre møter kalde nyanser av frost, salt og tang - Eik Ydre er et rustikt 1-stavs plankegulv der hvert bord har en slitt følelse som lokker frem treets naturlige struktur. Kvist fremhever og gir gulvet en unik følelse. Overflatebehandlet med gråpigmentert olje, børstet, håndskrapet og med fasede kanter. 15mm. Skal installasjonsoljes med Kährs Satin Oil Matt rett etter legging.
Laget i Sverige
Førsteklasses plankedesign
Egnet for gulvvarme
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Tre møter kalde nyanser av frost, salt og tang - Eik Ydre er et rustikt 1-stavs plankegulv der hvert bord har en slitt følelse som lokker frem treets naturlige struktur. Kvist fremhever og gir gulvet en unik følelse. Overflatebehandlet med gråpigmentert olje, børstet, håndskrapet og med fasede kanter. 15mm. Skal installasjonsoljes med Kährs Satin Oil Matt rett etter legging.
Viktige funksjoner
- Laget i Sverige
- Førsteklasses plankedesign
- Egnet for gulvvarme
- Ekte tre
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2420 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 3.5 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Overflatebehandling | Olje |
| Bearbetning | Faset 4 sider, Håndskrapet, Lett røkt, Børstet |
| Farge | Greige |
| Treslag | Eik |
| Sortering | Dynamic |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Småland Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5S |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 30 år |
| Brinell value | 3,7 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 3-4 ganger |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser EIK YDRE i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.