Art.nr LTCLW2306-218
TAKAYNA CLICK 6 MM
Kährs Luxury Tiles Takayna clickgulv har dybe jordfarver inspireret af rav og guld med realistiske knaster og revner. Takayna er et karakterfuldt gulv, der ubesværet skaber en varm hjemlig atmosfære. Det rustikke udtryk af træ forstærkes af synkron prægning, der fremhæver årerne og teksturen i det naturlige trædesign.
Førsteklasses trædesign
Velegnet til gulvvarme
Vandafvisende
Find forhandler
Besøg en af vores forhandlere for at opleve vores gulve i virkeligheden
Hurtigt hop til
Personlighed
Kährs Luxury Tiles Takayna clickgulv har dybe jordfarver inspireret af rav og guld med realistiske knaster og revner. Takayna er et karakterfuldt gulv, der ubesværet skaber en varm hjemlig atmosfære. Det rustikke udtryk af træ forstærkes af synkron prægning, der fremhæver årerne og teksturen i det naturlige trædesign.
Nøglefunktioner
- Førsteklasses trædesign
- Velegnet til gulvvarme
- Vandafvisende
- MaintenanceInstaller & nydEkstra kærlighed
- Sun ExposureUng for evigtOpbygger karakter over tid
- InstallationNem gør-det-selvProfessionel
Produktfakta
| Dimensioner | |
| Bredde | 218 mm |
| Længde | 1210 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Overfladelagets tykkelse | 0.55 mm |
| Design | |
| Design | Planke |
| Forædling | Mikrofaset 4-sider, Træ design, Integreret lydreducering, Synkroniseret overflade |
| Farve | Kobber |
| Fakta | |
| Collection | Nordic Classic Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installations vejledning | Flydende |
| Fuge | Click5G |
| Konstruktion | Click SPC LVT |
| Garanti | 30 år bolig/15 år offentlige miljø |

Gulvplanlægger
Se gulvet i vores Gulvplanlægger
Visualiser TAKAYNA CLICK i dit hjem med vores interaktive Gulvplanlægger. Prøv forskellige indstillinger og belysning for at finde det perfekte match til din stil.