Réf.art 710223
KÄHRS TOUCH-UP VERNIS
Kährs Touch-up Vernis Satiné mat
Entretien
Réparation
Quantité
1
StockStatusFutureAvailability
Fiche produit
| Packaging dimensions | |
| Largeur | 30 mm |
| Longueur | 30 mm |
| Faits | |
| Collection | Produits de réparation |
| Couleur de surface | Vernis |
| Accessory Sub-type | Repair |
| Accessory type | Entretien |
| Traitement de surface | Vernis satiné |
| Ingrédients | One component PU-acrylate based lacquer |
| How to use | Make sure that the surface is clean and dust free. Gently twist the bottle in your hands to mix contents. Be careful to avoid air bubbles. Apply a thin and even layer on the surface. There is a brush in the cap. If necessary, remove surplus immediately. Repeat the application if needed. |
Fiche produit
| Packaging dimensions | |
| Largeur | 30 mm |
| Longueur | 30 mm |
| Faits | |
| Collection | Produits de réparation |
| Couleur de surface | Vernis |
| Accessory Sub-type | Repair |
| Accessory type | Entretien |
| Traitement de surface | Vernis satiné |
| Ingrédients | One component PU-acrylate based lacquer |
| How to use | Make sure that the surface is clean and dust free. Gently twist the bottle in your hands to mix contents. Be careful to avoid air bubbles. Apply a thin and even layer on the surface. There is a brush in the cap. If necessary, remove surplus immediately. Repeat the application if needed. |