Ny
Varenr. LTCLW2612-228
NOBB:
AMBER CLICK 5 MM
En kombinasjon av beige nyanser og kontrastfulle, mørkere toner skaper den beroligende fargen Amber. Dette, sammen med det subtile tredesignet, danner et gulv som vil gi en varm og avslappet atmosfære.
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
En kombinasjon av beige nyanser og kontrastfulle, mørkere toner skaper den beroligende fargen Amber. Dette, sammen med det subtile tredesignet, danner et gulv som vil gi en varm og avslappet atmosfære.
Viktige funksjoner
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 228 mm |
| Lengde | 1220 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 0.55 |
| Design | |
| Design | Planke |
| Bearbetning | Mikrofaset 4 sider, Wood design, Integrated sound reduction, Synchronized embossing |
| Farge | Varm lys tone |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Hacienda Collection |
| Gulvvarme | Ja (maks 27 ° C) |
| Installasjonmetode | Flytende |
| Lås | Click5G |
| Konstruksjon | Click SPC LVT |
| Garanti | 25 år |
| LRV | 28 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser AMBER CLICK i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.