Varenr. 133N11AKLCKW226
NOBB:
ASK CORAL
Ask Coral har et moderne, men klassisk utseende med toner av varme hvite koraller fra sandstrender. Askens egenskaper forsterker inntrykket av dette matt lakkerte 3-stavsgulvet.
Finn en forhandler
Besøk en av våre forhandlere for å oppleve gulvene våre i virkeligheten.
Raskt hopp til
Personlighet
Ask Coral har et moderne, men klassisk utseende med toner av varme hvite koraller fra sandstrender. Askens egenskaper forsterker inntrykket av dette matt lakkerte 3-stavsgulvet.
Viktige funksjoner
- MaintenanceInstaller og nytEkstra kjærlighet
- Sun ExposureEvig ungBygger karakter over tid
- CharacterRent og moderneUttrykksfull
- Visual FinishUltramattLakk
- InstallationLett å fikse selvProfesjonelt
Produktfakta
| Dimensjoner | |
| Bredde | 188 mm |
| Lengde | 2266 mm |
| Tykkelse | 13 mm |
| Tykkelsen på overflatelaget | 2.6 mm |
| Design | |
| Design | 3-stav |
| Overflatebehandling | Matt lakk |
| Bearbetning | Ikke-børstet |
| Farge | Hvit tone |
| Treslag | Ask |
| Sortering | Lively |
| Fakta | |
| Kolleksjon | Ground Collection |
| Gulvvarme | Ja |
| Installasjonmetode | Lim ned, Flytende |
| Lås | Woodloc® 5G |
| Konstruksjon | 3-lags gulv |
| Garanti | 20 år |
| Brinell value | 4,0 |
| Kjernemateriale | Pine/Spruce |
| Kan slipes | 2-3 ganger |
| LRV | 62 |

Floor planner
Se gulvet i vår floor planner
Visualiser ASK CORAL i hjemmet ditt med vår interaktive floor planner. Prøv forskjellige innstillinger og belysning for å finne den perfekte matchen for din stil.